Globachem – EFT Group
0 800 357 228 безкоштовно в межах України
ua en
Бренди

Globachem

Globachem: Ваш партнер у агрохімікатах!
Місія

Молода та динамічна сімейна компанія, що займається міжнародним агрохімічним бізнесом, компанія Globachem прагне зробити важливий внесок у зменшення екологічного впливу сільського господарства та садівництва. Тому Globachem – це ринкова, надійна компанія, зобов’язується запропонувати повний сервіс у сфері загальних та нових агрохімічних продуктів.

Бачення та стратегія

Наша мета – бути глобальним гравцем на ринку агрохімічних продуктів (фунгіциди, інсектициди, гербіциди, регулятори росту рослин та ін.). А також представити на ринку нові продукти.

Ми спеціалізуємося на:

  • загальні агрохімікати
  • нові додатки та комбінації (загальних) агрохімікатів
  • впровадження або підтримка нових продуктів на ринку:
    • нові рослинні та натуральні продукти
    • нові активні речовини

Globachem першим ввів GA3 (GIBB 3) і GA4 / 7 (GIBB Plus) на німецький ринок, і розробив GA3 (GIBB 3) для виноградних культур, ефективно боротися з Botrytis і оцтовою гниллю.
Globachem розробив 6-бензиладенин (Globaryll 100) для груш, будучи першою компанією, що продає хімічний фруктовий агент, що розкладається, на груші в Західній Європі.
Globachem першим продавав чистий діфлуфенікан (Diflanil 500SC) як гербіцид для плодових культур.
За останні роки компанія Globachem представила на ринок широкий асортимент сумішей або дуетних пакетів, поєднуючи найкращі якості з 2 продуктами.

Ми зосереджені на реєстрації усіх хімичних препаратів. Для досягнення успіху, ми вважаємо, що реєстрація, у поєднанні з відмінною розробкою продуктів є найважливішою. Крім того, ми переконані, що саме високими витратами на реєстрацію агрохімікатів (фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів тощо) можна виграти місце на ринку.

Щоб підтримати ці заходи, ми розширюємо всесвітню мережу виробників, розроблювачів, лабораторій, консультантів, дослідницьких станцій, постачальників та клієнтів.

Тому Globachem є вашим ідеальним діловим партнером для пошуку проблем, пов’язаних з вашими технічними продуктами (активними інгредієнтами) або складами агрохімікатів (фунгіциди, гербіциди, інсектициди тощо).

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої компанії чи продуктів, будь ласка, не звертайтеся до нас. Ми будемо відповідати без затримки.

Бачення та стратегія насіння

Департамент технологій насіння Globachem забезпечує високоякісну сировину (порошки, зв’язуючі агенти, барвники та ін.), що дозволяє клієнту створити бажану додаткову цінність для його насіння.
Наша постійна мета – встановити тісну співпрацю, щоб ми могли відповідати нашим продуктам вимогам клієнта.

Globachem не виконує контрактне гранулювання, але надає своїм клієнтам знання та сировину, що дозволяє їм обробляти власні насіння.
Коли клієнт хоче реалізувати одну з наших нових технологій, ми завжди підтримуємо процеси розширення для промисловості.

Наш основний пріоритет – завжди остаточна якість насіння наших клієнтів.
З цієї причини при тестуванні нових продуктів ми завжди проводимо стандартизовані проби для проростання, щоб контролювати проростання насіння та розвиток сеянців.
Globachem завжди шукає нову формулу для своїх порошків, зв’язувачів та барвників. Ми завжди цінуємо внески наших клієнтів у цей пошук.